Aspirin - Acetilszalicilsav hatóanyag

Aspirin Effect 500mg granulátum 10x

Az Aspirin Effect 500 mg szájban diszpergálódó granulátum a nem szteroid fájdalomcsillapítók és gyulladáscsökkentők csoportjába tartozó gyógyszer. Enyhe és középerős fájdalmak esetén alkalmazható, mint fejfájás, fogfájás, hátfájás, megfázás okozta torokfájdalom, ízületi és izomfájdalmak, továbbá lázcsillapításra, valamint a meghűlés és az influenza tüneteinek csillapítására.
Megtakarítás: 147 Ft
1096 Ft
949 Ft
95 Ft/db

Aspirin Komplex 500mg/30mg granulátum 10x

Az Aspirin Komplex granulátum fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik. A fehér granulátum kétféle hatóanyagot tartalmaz: acetilszalicilsavat és pszeudoefedrin-hidrokloridot.
1696 Ft
170 Ft/db

Aspirin Komplex 500mg/30mg granulátum 20x

Az Aspirin Komplex granulátum fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik. A fehér granulátum kétféle hatóanyagot tartalmaz: acetilszalicilsavat és pszeudoefedrin-hidrokloridot.
2594 Ft
130 Ft/db

Aspirin Komplex forró ital 500mg/30mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz 10x

Az Aspirin Komplex Forró Ital granulátum fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik. Az Aspirin Komplex Forró Ital granulátum orrdugulás enyhítésére, és megfázással kapcsolatos fájdalom és láz csillapítására használatos.
1796 Ft
180 Ft/db

Aspirin Plus C Forte 800 mg/480 mg pezsgőtabletta 10x

Az Aspirin Plus C Forte alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak, mint például fejfájás, fogfájás és menstruációs fájdalom, tüneteinek enyhítésére, illetve megfázásos és influenza-szerű tünetek esetén a fájdalom- és láz enyhítésére.
1442 Ft
144 Ft/db

Aspirin Plus C pezsgőtabletta 10x

Az Aspirin Plus C pezsgőtabletta hatóanyaga az acetilszalicilsav a nem szteroid fájdalomcsillapítók és gyulladáscsökkentők csoportjába tartozik. Alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak esetében, mint fejfájás, fogfájás, hátfájás, ízületi fájdalmak, továbbá lázas, meghűléses és gyulladásos állapotokban.
1296 Ft
130 Ft/db

Aspirin Plus C pezsgőtabletta 20x

Az Aspirin Plus C pezsgőtabletta hatóanyaga az acetilszalicilsav a nem szteroid fájdalomcsillapítók és gyulladáscsökkentők csoportjába tartozik. Alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak esetében, mint fejfájás, fogfájás, hátfájás, ízületi fájdalmak, továbbá lázas, meghűléses és gyulladásos állapotokban.
1974 Ft
99 Ft/db

Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta 20x

Láz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható.
1240 Ft
62 Ft/db

Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta 40x

Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta acetilszalicilsavat tartalmaz. Az acetilszalicilsav fájdalomcsökkentő és lázcsillapító hatású. Láz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható.
Megtakarítás: 465 Ft
2464 Ft
1999 Ft
50 Ft/db

Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta 8x

Láz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható.
598 Ft
75 Ft/db
"A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!"
"Arany Kígyó Patika" Cím: H-2800 Tatabánya-Kertváros, Szent György u. 43.; Telefon: 34/311-537; E-mail: info@kertvarosipatika.hu