Aspirin gyógyszercsalád

Az acetilszalicilsav a nem szteroid fájdalomcsillapítók és gyulladáscsökkentők csoportjába tartozik. Alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak esetében, mint fejfájás, fogfájás, hátfájás, ízületi fájdalmak, továbbá lázas, meghűléses és gyulladásos állapotokban. Az Aspirin háromszoros hatással biztosítja a fájdalom megszüntetését: a fájdalomérzetet gyorsan elnyomja, megakadályozza a fájdalom fokozódását és új fájdalom kialakulását, továbbá hosszantartó fájdalommentességet eredményez.

Aspirin gyógyszercsalád

Aspirin Ultra 500mg bevont tabletta
Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta acetilszalicilsavat tartalmaz. Az acetilszalicilsav fájdalomcsökkentő és lázcsillapító hatású.

Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta láz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható.

Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta kifejezetten felnőttek és 12 éves vagy idősebb serdülők (40 kg vagy efeletti testsúly) számára alkalmazható gyógyszer. Tájékozódjon kezelőorvosától vagy gyógyszerészétől a 40 kg testsúly alatti betegnek szánt acetilszalicilsav tartalmú egyéb gyógyszerekről.
Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát, ha tünetei láz esetén 3 napon belül, vagy fájdalom esetén 3-4 napon belül nem enyhülnek, vagy éppen súlyosbodnak.

Aspirin Effect 500mg granulátum
Az Aspirin Effect 500 mg szájban diszpergálódó granulátum a nem szteroid fájdalomcsillapítók és gyulladáscsökkentők csoportjába tartozó gyógyszer. Enyhe és középerős fájdalmak esetén alkalmazható, mint fejfájás, fogfájás, hátfájás, megfázás okozta torokfájdalom, ízületi és izomfájdalmak, továbbá lázcsillapításra, valamint a meghűlés és az influenza tüneteinek csillapítására.

Aspirin Komplex
Az Aspirin Komplex granulátum fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik.
A fehér granulátum kétféle hatóanyagot tartalmaz: acetilszalicilsavat és pszeudoefedrin-hidrokloridot.
Az Aspirin Komplex granulátum orrdugulás enyhítésére, és megfázással kapcsolatos fájdalom és láz csillapítására használatos. Ha egy tünet erősségével kitűnik a többi tünet közül, inkább olyan gyógyszert kell bevenni, mely csak az egyik hatóanyagot tartalmazza.

Aspirin Plus C
Az acetilszalicilsav a nem szteroid fájdalomcsillapítók és gyulladáscsökkentők csoportjába tartozik. Alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak esetében, mint fejfájás, fogfájás, hátfájás, ízületi fájdalmak, továbbá lázas, meghűléses és gyulladásos állapotokban.
Az Aspirin plus C pezsgőtabletta nem alkalmazható hosszú időn keresztül, vagy nagy adagokban az orvos megkérdezése nélkül.

Aspirin Protect
Az Aspirin Protect szívinfarktus és meghatározott agyi keringési zavar megelőzésére és kezelésére alkalmazható gyógyszer. Hatását a vérlemezkék összecsapzódásának gátlásán keresztül fejti ki. A tabletta a gyomornedvnek ellenálló bevonata miatt a gyomornyálkahártyát kíméli, ami a hosszan tartó kezelés során előnyös.

Honlap: http://www.bayerhungaria.hu

Termékek:

Hírek:

"A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!"
"Arany Kígyó Patika" Cím: H-2800 Tatabánya-Kertváros, Szent György u. 43.; Telefon: 34/311-537; E-mail: info@kertvarosipatika.hu