Fájdalom és lázcsillapítók

Advil Ultra Forte lágyzselatin kapszula 16x

Láz-, fájdalomcsillapító és gyulladásgátló hatása van. A lágy kapszula folyékony formában és nagy dózisban tartalmazza az ibuprofén hatóanyagot, ami gyors felszívódást eredményez, és ezáltal gyorsan, akár 10 perc alatt elkezdi csillapítani a fájdalmat. A fájdalomcsillapító hatás 8 órán át tart.
1492 Ft
93 Ft/db

Advil Ultra Forte lágyzselatin kapszula 24x

Láz-, fájdalomcsillapító és gyulladásgátló hatása van. A lágy kapszula folyékony formában és nagy dózisban tartalmazza az ibuprofén hatóanyagot, ami gyors felszívódást eredményez, és ezáltal gyorsan, akár 10 perc alatt elkezdi csillapítani a fájdalmat. A fájdalomcsillapító hatás 8 órán át tart.
Megtakarítás: 415 Ft
2314 Ft
1899 Ft
79 Ft/db

Advil Ultra Forte lágyzselatin kapszula 8x

Láz-, fájdalomcsillapító és gyulladásgátló hatása van. A lágy kapszula folyékony formában és nagy dózisban tartalmazza az ibuprofén hatóanyagot, ami gyors felszívódást eredményez, és ezáltal gyorsan, akár 10 perc alatt elkezdi csillapítani a fájdalmat. A fájdalomcsillapító hatás 8 órán át tart.
942 Ft
118 Ft/db

Advil Ultra lágyzselatin kapszula 10x

Láz-, fájdalomcsillapító és gyulladásgátló hatása van. A lágy kapszula folyékony formában tartalmazza az ibuprofén hatóanyagot, ami gyors felszívódást, és ezáltal gyors fájdalomcsillapító hatást eredményez.
794 Ft
79 Ft/db

Advil Ultra lágyzselatin kapszula 20x

Láz-, fájdalomcsillapító és gyulladásgátló hatása van. A lágy kapszula folyékony formában tartalmazza az ibuprofén hatóanyagot, ami gyors felszívódást, és ezáltal gyors fájdalomcsillapító hatást eredményez.
Megtakarítás: 249 Ft
1548 Ft
1299 Ft
65 Ft/db

Aleve filmtabletta 24x

Az Aleve filmtabletta fájdalom- és lázcsillapító, valamint gyulladásgátló hatású, nem szteroid gyógyszer. Hát,- derék- és ízületi fájdalom kezelésére, valamint fejfájás, fogfájás, fájdalmas menstruációs görcsök, és izomfájdalmak, megfázást és influenzát kísérő fájdalom és láz kezelésére alkalmas.
1694 Ft
71 Ft/db

Algoflex 400mg filmtabletta 10x

Az Algoflex alkalmas különböző mozgásszervi és ízületi betegségek, rándulások, izomhúzódások kezelésére, valamint egyéb eredetű fájdalmak, mint fogfájás, menstruációval összefüggő fájdalom, fejfájás, műtét utáni fájdalom csillapítására, és lázcsillapításra.
964 Ft
96 Ft/db

Algoflex 400mg filmtabletta 20x

Az Algoflex alkalmas különböző mozgásszervi és ízületi betegségek, rándulások, izomhúzódások kezelésére, valamint egyéb eredetű fájdalmak, mint fogfájás, menstruációval összefüggő fájdalom, fejfájás, műtét utáni fájdalom csillapítására, és lázcsillapításra.
1332 Ft
67 Ft/db

Algoflex 400mg filmtabletta 30x

Az Algoflex az úgynevezett nem-szteroid gyulladáscsökkentő szerek közé tartozik. Fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő és lázcsillapító hatással rendelkezik. Alkalmas különböző mozgásszervi és ízületi betegségek, rándulások, izomhúzódások kezelésére, valamint egyéb eredetű fájdalmak, mint fejfájás, fogfájás, menstruációval összefüggő fájdalom, műtét utáni fájdalom csillapítására, és lázcsillapításra.
2196 Ft
73 Ft/db

Algoflex Forte filmtabletta 10x

Az Algoflex Forte ún. nem szteroid gyulladáscsökkentő szer. Fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő és lázcsillapító hatással rendelkezik. Alkalmas különböző eredetű fájdalmak, mint fejfájás, fogfájás, menstruációval összefüggő fájdalom, műtét utáni fájdalom csillapítására, mozgásszervi és ízületi betegségek, rándulások, izomhúzódások kezelésére.
1074 Ft
107 Ft/db

Algoflex Forte filmtabletta 20x

Az Algoflex Forte ún. nem szteroid gyulladáscsökkentő szer. Fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő és lázcsillapító hatással rendelkezik. Alkalmas különböző eredetű fájdalmak, mint fejfájás, fogfájás, menstruációval összefüggő fájdalom, műtét utáni fájdalom csillapítására, mozgásszervi és ízületi betegségek, rándulások, izomhúzódások kezelésére.
Megtakarítás: 266 Ft
1665 Ft
1399 Ft
70 Ft/db

Algoflex Forte filmtabletta 30x

Az Algoflex Forte ún. nem szteroid gyulladásgátló szer. Fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő és lázcsillapító hatással rendelkezik. Alkalmas különböző eredetű fájdalmak, mint fejfájás, fogfájás, menstruációval összefüggő fájdalom, műtét utáni fájdalom csillapítására, mozgásszervi és ízületi betegségek, rándulások, izomhúzódások kezelésére.
2364 Ft
79 Ft/db

Algoflex Rapid 400mg lágy kapszula 10x

Az Algoflex Rapid a lágy kapszula formának köszönhetően könnyen szétesik a szervezetben, és a kapszulából felszabaduló hatóanyag gyorsabban kerül a véráramba, így gyorsabban jut el a fájdalom helyére. Az Algoflex Rapid fejfájás, migrén, fogfájás, hátfájás, menstruációs fájdalmak, izomfájdalmak, láz valamint megfázás és influenza tünetei esetén alkalmazható.
1136 Ft
114 Ft/db

Algoflex Rapid 400mg lágy kapszula 20x

Az Algoflex Rapid a lágy kapszula formának köszönhetően könnyen szétesik a szervezetben, és a kapszulából felszabaduló hatóanyag gyorsabban kerül a véráramba, így gyorsabban jut el a fájdalom helyére. Az Algoflex Rapid fejfájás, migrén, fogfájás, hátfájás, menstruációs fájdalmak, izomfájdalmak, láz valamint megfázás és influenza tünetei esetén alkalmazható.
Megtakarítás: 372 Ft
1771 Ft
1399 Ft
70 Ft/db

Algoflex Rapid Mini 200mg lágy kapszula 12x

Az Algoflex Rapid a lágy kapszula formának köszönhetően könnyen szétesik a szervezetben, és a kapszulából felszabaduló hatóanyag gyorsabban kerül a véráramba, így gyorsabban jut el a fájdalom helyére. Az Algoflex Rapid fejfájás, migrén, fogfájás, hátfájás, menstruációs fájdalmak, izomfájdalmak, láz valamint megfázás és influenza tünetei esetén alkalmazható.
942 Ft
79 Ft/db

Algoflex Rapid Mini 200mg lágy kapszula 24x

Az Algoflex Rapid a lágy kapszula formának köszönhetően könnyen szétesik a szervezetben, és a kapszulából felszabaduló hatóanyag gyorsabban kerül a véráramba, így gyorsabban jut el a fájdalom helyére. Az Algoflex Rapid fejfájás, migrén, fogfájás, hátfájás, menstruációs fájdalmak, izomfájdalmak, láz valamint megfázás és influenza tünetei esetén alkalmazható.
1697 Ft
71 Ft/db

Aspirin Komplex 500mg/30mg granulátum 10x

Az Aspirin Komplex granulátum fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik. A fehér granulátum kétféle hatóanyagot tartalmaz: acetilszalicilsavat és pszeudoefedrin-hidrokloridot.
1696 Ft
170 Ft/db

Aspirin Komplex 500mg/30mg granulátum 20x

Az Aspirin Komplex granulátum fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik. A fehér granulátum kétféle hatóanyagot tartalmaz: acetilszalicilsavat és pszeudoefedrin-hidrokloridot.
2594 Ft
130 Ft/db

Aspirin Komplex forró ital 500mg/30mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz 10x

Az Aspirin Komplex Forró Ital granulátum fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik. Az Aspirin Komplex Forró Ital granulátum orrdugulás enyhítésére, és megfázással kapcsolatos fájdalom és láz csillapítására használatos.
1796 Ft
180 Ft/db

Aspirin Plus C Forte 800 mg/480 mg pezsgőtabletta 10x

Az Aspirin Plus C Forte alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak, mint például fejfájás, fogfájás és menstruációs fájdalom, tüneteinek enyhítésére, illetve megfázásos és influenza-szerű tünetek esetén a fájdalom- és láz enyhítésére.
1442 Ft
144 Ft/db

Aspirin Plus C pezsgőtabletta 10x

Az Aspirin Plus C pezsgőtabletta hatóanyaga az acetilszalicilsav a nem szteroid fájdalomcsillapítók és gyulladáscsökkentők csoportjába tartozik. Alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak esetében, mint fejfájás, fogfájás, hátfájás, ízületi fájdalmak, továbbá lázas, meghűléses és gyulladásos állapotokban.
1296 Ft
130 Ft/db

Aspirin Plus C pezsgőtabletta 20x

Az Aspirin Plus C pezsgőtabletta hatóanyaga az acetilszalicilsav a nem szteroid fájdalomcsillapítók és gyulladáscsökkentők csoportjába tartozik. Alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak esetében, mint fejfájás, fogfájás, hátfájás, ízületi fájdalmak, továbbá lázas, meghűléses és gyulladásos állapotokban.
1974 Ft
99 Ft/db

Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta 20x

Láz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható.
1240 Ft
62 Ft/db

Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta 40x

Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta acetilszalicilsavat tartalmaz. Az acetilszalicilsav fájdalomcsökkentő és lázcsillapító hatású. Láz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható.
Megtakarítás: 465 Ft
2464 Ft
1999 Ft
50 Ft/db

Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta 8x

Láz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható.
598 Ft
75 Ft/db

Ben-u-ron 500mg tabletta 20x

A Ben-u-ron tabletta enyhe és mérsékelten erős fájdalom és láz csillapítására szolgál. A készítmény hatóanyaga, a paracetamol, fájdalomcsillapító, lázcsillapító és gyenge gyulladáscsökkentő hatással rendelkezik.
482 Ft
24 Ft/db

Béres Trinell Pro filmtabletta 10x

Alkalmazása javasolt menstruációs fájdalom, fejfájás, migrén, fogfájás, reumás fájdalom, meghűlés, láz okozta fájdalom és műtéteket követő fájdalom esetén.
755 Ft
76 Ft/db

Béres Trinell Pro filmtabletta 20x

Alkalmazása javasolt menstruációs fájdalom, fejfájás, migrén, fogfájás, reumás fájdalom, meghűlés, láz okozta fájdalom és műtéteket követő fájdalom esetén.
1261 Ft
63 Ft/db

Brufen 800mg retard tabletta 30x

A Brufen 800 mg retard tabletta az NSAID-oknak (nemszteroid gyulladáscsökkentő szereknek) nevezett gyógyszerek csoportjába tartozik. A Brufen 800 mg retard tabletta enyhíti a fájdalmat, csökkenti a lázat, és gyulladáscsökkentő hatása van. A Brufen 800 mg retard tablettát a fájdalom és gyulladás tüneti kezelésére használják reumás kórképekben (reumás ízületi gyulladásban /reumatoid artritiszben/ és kopásos ízületi betegségben /oszteoartrózisban/) felnőtteknél.
2474 Ft
82 Ft/db

Dolgit Max 800 filmtabletta 20x

A Dolgit Max 800 mg filmtabletta (a továbbiakban Dolgit Max) hatóanyagként ibuprofént tartalmazó nem szteroid gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító gyógyszer.
1996 Ft
100 Ft/db

Doluxio Combi 500 mg/12,2 mg por belsőleges oldathoz 12x

A megfázás és az influenza tüneteinek, pl. fájdalom, fejfájás és orrdugulás enyhítésére, valamint a láz csökkentésre alkalmazható felnőtteknél és 16 évesnél idősebb serdülőknél.
990 Ft
83 Ft/db

Ibumax 600mg filmtabletta 10x

Az Ibumax filmtabletta ibuprofén hatóanyagot tartalmaz. Az ibuprofén a nem-szteroid gyulladáscsök­kentő szerek (NSAID néven is ismert) családjába tartozik, amely csökkenti a gyulladást, a fájdalmat és a lázat.
799 Ft
80 Ft/db

Ibustar 400mg filmtabletta 10x

Az Ibustar 400 mg filmtabletta fájdalomcsillapító és gyulladásgátló hatású gyógyszer (nem szteroid gyulladásgátló szer, NSAID), amely lázcsillapító (antipiretikus) hatással is rendelkezik. Az Ibustar 400 mg filmtabletta enyhe, közepesen erős fájdalom és láz esetén alkalmazandó.
767 Ft
77 Ft/db

Ibustar 400mg filmtabletta 20x

Az Ibustar 400 mg filmtabletta fájdalomcsillapító és gyulladásgátló hatású gyógyszer (nem szteroid gyulladásgátló szer, NSAID), amely lázcsillapító (antipiretikus) hatással is rendelkezik. Az Ibustar 400 mg filmtabletta enyhe, közepesen erős fájdalom és láz esetén alkalmazandó.
1324 Ft
66 Ft/db

Kalmopyrin tabletta 12x

Az acetilszalicilsav a nem szteroid fájdalomcsillapítók és gyulladáscsökkentők csoportjába tartozik.
Alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak: pl. fejfájás, fogfájás, hátfájás, ízületi fájdalmak és menstruációs fájdalom; továbbá lázas, hűléses és reumás megbetegedések kezelésére.
896 Ft
75 Ft/db

Ketodex 25mg filmtabletta 10x

Fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő hatású gyógyszer (nemszteroid gyulladáscsökkentő szer, NSAID). A Ketodex egy hatékony és gyors fájdalomcsillapító, melyet enyhe vagy középsúlyos fájdalmak, azaz például akut mozgásszervi fájdalmak tüneti kezelésére használnak.
1046 Ft
105 Ft/db

Ketodex 25mg filmtabletta 20x

A Ketodex fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő hatású gyógyszer (nemszteroid gyulladáscsökkentő szer, NSAID). A Ketodex egy hatékony és gyors fájdalomcsillapító, melyet enyhe vagy középsúlyos fájdalmak, azaz például akut mozgásszervi fájdalmak tüneti kezelésére használnak.
1936 Ft
97 Ft/db

Ketodex 25mg granulátum belsőleges oldathoz 10x

Fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő hatású gyógyszer (nemszteroid gyulladáscsökkentő szer, NSAID). A Ketodex egy hatékony és gyors fájdalomcsillapító, melyet enyhe vagy középsúlyos fájdalmak, azaz például akut mozgásszervi fájdalmak tüneti kezelésére használnak.
1046 Ft
105 Ft/db

Ketodex 25mg granulátum belsőleges oldathoz 20x

Fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő hatású gyógyszer (nemszteroid gyulladáscsökkentő szer, NSAID). A Ketodex egy hatékony és gyors fájdalomcsillapító, melyet enyhe vagy középsúlyos fájdalmak, azaz például akut mozgásszervi fájdalmak tüneti kezelésére használnak.
1936 Ft
97 Ft/db

Miralgin tabletta 20x

Enyhe és középerős fájdalmak csillapítására, meghülés és influenza okozta közérzet javítására.
1096 Ft
55 Ft/db

Nurofen 200mg bevont tabletta 12x

A Nurofen 200mg bevont tabletta csökkenti a fájdalmat és a lázat, mérsékli a gyulladást, csökkenti a fejfájást, a migrénes fejfájást, a menstruációs fájdalmakat, a hátfájást, a reumás- és izomfájdalmakat, a fogfájást, a neuralgiás fájdalmakat, a meghűléses és influenzás tüneteket.
690 Ft
58 Ft/db

Nurofen 200mg bevont tabletta 24x

A Nurofen 200mg bevont tabletta csökkenti a fájdalmat és a lázat, mérsékli a gyulladást, csökkenti a fejfájást, a migrénes fejfájást, a menstruációs fájdalmakat, a hátfájást, a reumás- és izomfájdalmakat, a fogfájást, a neuralgiás fájdalmakat, a meghűléses és influenzás tüneteket.
1242 Ft
52 Ft/db

Nurofen Forte 400mg bevont tabletta 12x

A Nurofen Forte 400mg bevont tabletta csökkenti a fájdalmat és a lázat, mérsékli a gyulladást, csökkenti a fejfájást, a migrénes fejfájást, a menstruációs fájdalmakat, a hátfájást, a reumás- és izomfájdalmakat, a fogfájást, a neuralgiás fájdalmakat, a meghűléses és influenzás tüneteket.
898 Ft
75 Ft/db

Nurofen Forte 400mg bevont tabletta 24x

A Nurofen Forte 400mg bevont tabletta csökkenti a fájdalmat és a lázat, mérsékli a gyulladást, csökkenti a fejfájást, a migrénes fejfájást, a menstruációs fájdalmakat, a hátfájást, a reumás- és izomfájdalmakat, a fogfájást, a neuralgiás fájdalmakat, a meghűléses és influenzás tüneteket.
1624 Ft
68 Ft/db

Nurofen Rapid 200mg lágy kapszula 20x

A Nurofen Rapid 200mg lágy kapszula a közepes és enyhe fájdalom, például: fejfájás, fogfájás, menstruációs fájdalmak tüneti kezelésére és a meghűléses betegségek esetén láz és fájdalom csillapítására ajánlott.
1364 Ft
68 Ft/db

Nurofen Rapid Forte 400mg lágy kapszula 20x

Az ibuprofén az úgynevezett nem-szteroid gyulladásgátló készítmények (NSAID-ok) csoportjába tartozik. Ezek a gyógyszerek a szervezet fájdalomra, a duzzanatokra és lázra adott reakciójának megváltoztatásával biztosítanak enyhülést.
1892 Ft
95 Ft/db

Nurofen Rapid Forte bevont tabletta 12x

A Nurofen Rapid Forte bevont tabletta csökkenti a fájdalmat és a lázat, mérsékli a gyulladást, csökkenti a fejfájást, a migrénes fejfájást, a menstruációs fájdalmakat, a hátfájást, a reumás- és izomfájdalmakat, a fogfájást, a neuralgiás fájdalmakat, a meghűléses és influenzás tüneteket.
1097 Ft
91 Ft/db

Panadol Rapid 500 mg filmtabletta 12x

A Panadol Rapid 500 mg filmtabletta a szétesést segítő rendszernek (Optizorb formula) köszönhetően, gyorsabban szívódik fel, mint a hagyományos paracetamol tabletták. A Panadol Rapid 500 mg filmtabletta paracetamolt tartalmaz, amely fájdalom és lázcsillapító gyógyszer.
622 Ft
52 Ft/db

Panadol Rapid 500 mg filmtabletta 24x

A Panadol Rapid 500 mg filmtabletta a szétesést segítő rendszernek (Optizorb formula) köszönhetően, gyorsabban szívódik fel, mint a hagyományos paracetamol tabletták. A Panadol Rapid 500 mg filmtabletta paracetamolt tartalmaz, amely fájdalom és lázcsillapító gyógyszer.
864 Ft
36 Ft/db

Panadol Rapid Extra filmtabletta 12x

A Panadol Rapid Extra filmtabletta a szétesést segítő rendszernek (Optizorb formula) köszönhetően, gyorsabban szívódik fel, mint a hagyományos paracetamol-koffein kombinációjú tabletták. A Panadol Rapid Extra két aktív hatóanyag kombinációját tartalmazza. A paracetamol fájdalom- és lázcsillapító hatású, a koffein pedig tovább növeli a fájdalomcsillapító hatást.
895 Ft
75 Ft/db

Panadol Rapid Extra filmtabletta 24x

A Panadol Rapid Extra filmtabletta a szétesést segítő rendszernek (Optizorb formula) köszönhetően, gyorsabban szívódik fel, mint a hagyományos paracetamol-koffein kombinációjú tabletták. A Panadol Rapid Extra két aktív hatóanyag kombinációját tartalmazza. A paracetamol fájdalom- és lázcsillapító hatású, a koffein pedig tovább növeli a fájdalomcsillapító hatást.
1376 Ft
57 Ft/db

Paramax Forte 1g tabletta 25x

Láz csillapítására, valamint enyhe és közepes erősségű fájdalmak kezelésére 1000mg paracetamol hatóanyaggal.
1034 Ft
41 Ft/db

Paramax Rapid 500mg tabletta 100x

A Paramax tabletta láz átmeneti csillapítására, enyhe és középerős fájdalom tüneti kezelésére alkalmazható, mint pl. fejfájás, fogfájás, menstruációs fájdalom, izom, ízületi fájdalom és műtétet követően fellépő fájdalom.
Megtakarítás: 193 Ft
1292 Ft
1099 Ft
11 Ft/db

Paramax Rapid 500mg tabletta 30x

A Paramax tabletta láz átmeneti csillapítására, enyhe és középerős fájdalom tüneti kezelésére alkalmazható, mint pl. fejfájás, fogfájás, menstruációs fájdalom, izom, ízületi fájdalom és műtétet követően fellépő fájdalom.
662 Ft
22 Ft/db

Rubophen 500mg tabletta 20x

A Rubophen tabletta felnőtteknek és 6 évnél idősebb gyermekeknek javasolt lázcsillapításra, különböző eredetű fájdalmak – fejfájás, fogfájás, reumatikus és izomfájdalmak, menstruációs fájdalmak, idegi eredetű fájdalom, ízületi fájdalmak – csillapítására.
956 Ft
48 Ft/db

Rubophen 500mg tabletta 30x

A Rubophen tabletta felnőtteknek és 6 évnél idősebb gyermekeknek javasolt lázcsillapításra, különböző eredetű fájdalmak – fejfájás, fogfájás, reumatikus és izomfájdalmak, menstruációs fájdalmak, idegi eredetű fájdalom, ízületi fájdalmak – csillapítására.
1296 Ft
43 Ft/db

Saridon tabletta 10x

A Saridon fájdalomcsillapító hatású gyógyszer, amely enyhíti a fájdalmat és csökkenti a lázat. Fejfájás, migrén, fogfájás, menstruációs fájdalom, reumás fájdalom, műtét utáni fájdalom valamint megfázást és influenzát kísérő fájdalom és láz kezelésére alkalmazható.
882 Ft
88 Ft/db

Saridon tabletta 20x

A Saridon fájdalomcsillapító hatású gyógyszer, amely enyhíti a fájdalmat és csökkenti a lázat. Fejfájás, migrén, fogfájás, menstruációs fájdalom, reumás fájdalom, műtét utáni fájdalom valamint megfázást és influenzát kísérő fájdalom és láz kezelésére alkalmazható.
1542 Ft
77 Ft/db

Teva-Hotmax 500mg/12,2mg por belsőleges oldathoz 10x

A Teva-Hotmax egyrészt fájdalomcsillapító hatású paracetamolt tartalmaz, ami enyhíti a fájdalmakat és csökkenti a lázat, valamint fenilefrint, egy az orrnyálkahártya duzzanatát csökkentő hatóanyagot, ami az orrdugulás tüneteit csillapítja.
1499 Ft
150 Ft/db

Voltaren Dolo 25mg bevont tabletta 20x

A Voltaren Dolo 25mg bevont tabletta diklofenákot tartalmaz, mely az ún. nem szteroid gyulladásgátló gyógyszerek csoportjába tartozik. A Voltaren Dolo 25mg bevont tabletta fájdalomcsillapító hatású, egyúttal azonban csökkenti a gyulladást (duzzanatot) és a lázat is.
Megtakarítás: 227 Ft
1726 Ft
1499 Ft
75 Ft/db

Voltaren Dolo 25mg lágy kapszula 20x

Gyorsan csillapítja a fájdalmat, csökkenti a gyulladást és a lázat. Javasolt izom- és ízületi fájdalmak, hátfájás, fejfájás, fogfájás, menstruációs fájdalmak, valamint a megfázás, influenza tüneteinek enyhítésére és láz csökkentésére.
Megtakarítás: 197 Ft
1996 Ft
1799 Ft
90 Ft/db
"A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!"
"Arany Kígyó Patika" Cím: H-2800 Tatabánya-Kertváros, Szent György u. 43.; Telefon: 34/311-537; E-mail: info@kertvarosipatika.hu